За фитнес производи и приспособени решенија за производи, ве молиме слободно јавете ни се
AVEC обезбедува широк спектар на фитнес производи, кои се произведени со најнова технологија и извонредна изработка. Веднаш контактирајте го нашиот тим за да се консултирате за сопствени дизајни и максимално да ја изразите вашата визија.

Уникатен дизајн на производи
имаме фантастичен дизајнерски тим, богати искуства со терените за фитнес и спортски производи, правиме 3Д калапи за да ја потврдиме можноста за масовно производство.
Зрело искуство во производството
Одлична производствена автоматска линија опрема, зрела производствена технологија и работниците прават намалување
на трошоците за производство и подобрување на ефикасноста на производството, како и интегритетот на квалитетот на производот.
Контрола на квалитет
Имаме сериозен и одговорен тим за КК кој ќе направи инспекција во производството, пред пакување, по целосно пакување за сите клиенти.
Комплетна служба
ние поседуваме професионален фотографски тим, можеме да обезбедиме професионални фотографски услуги за повеќето клиенти; исто така, може да дизајнира пакувања поради барањето за прилагодување на клиентите.
Да стапат во контакт


Адреса
Соба 2303-08, The Mixc Plaza, округ Чонгчуан, Нантонг, Кина

Е-пошта

телефон
-86 513 85582666-
Достигнете поголеми деловни височини со партнерство со AVEC
Да останеме во контакт
Добијте ажурирања за продажните специјалитети и повеќе
Следете го AVEC
Сакаме да чуеме од вас!