Шестоаголна винилна/неопренови гира

Шестоаголна винилна/неопренови гира
Гира за фитнес опрема
Комплет тегови без гумени тегови
0.5-10KG/1-12LB

Добијте понуда
Опис на производот
недефиниран
Направено од леано железо компактно и рафинирано
Изработено од цврсто леано железо ковано во едно парче, со висока густина, еднообразен центар на гравитација и отпорност на компресија и паѓање
Површината е ≈ 2.5 мм, обвиткана со пластичен слој за натопување со мазна површина за заштита на животната средина
Против лизгање, апсорпција на удари, против судир, побезбедно движење. Безбеден, еколошки, без мирис, без избледување
недефиниран

недефиниран

Параметар на производот

недефиниран

Инструкции Гор Употреба

недефиниран

Карактеристики
Пластичните тегови се ограничени со процесот на производство, а неизбежно е да има клучни точки и мали дупки на површината на производот. Овој феномен не е проблем со квалитетот и не влијае на употребата и целокупниот изглед на производот.
недефиниран
Сосема новиот натопен производ ќе има одреден мирис, што е нормално. Производот го помина тестот за испарлива органска безбедност (voc). Ве молиме користете го со доверба. По распакувањето, ставете го на ладно и проветрено место една недела и мирисот значително ќе се намали.
недефиниран
Спецификации на менувачот
  • Име на производ: Потопување Вини/неопренови гира
  • Лого: Достапно приспособено лого
  • Материјал: Леано железо + ПВЦ
  • Пакување: Polybag+ctn+дрвена футрола
  • Боја: Прилагодена боја
  • ОЕМ и ОДМ е прифатено
  • Опсег на тежина: 1lb-12lb,0.5kg-5kg
  • Увезено од Кина
Испорака

Систем за испорака AVEC ви овозможува да ја следите вашата нарачка од моментот кога ќе ја поставите до моментот кога ќе пристигне на вашата врата. Нарачајте денес, следете денес.

Фабрика

Фабричка порта

Работилница за ПВЦ производи

Работилница за силиконски производи

Достигнете поголеми деловни височини со партнерство со AVEC
Да останеме во контакт
Добијте ажурирања за продажните специјалитети и повеќе
Следете го AVEC
Сакаме да чуеме од вас!