Вежбање дома бесплатни тегови Силиконски тегови за јога, танц, баре, пилатес, кардио, аеробик, одење

Силиконски површински челичен јадро гира
Нов материјал Млада дама девојка гира
Бонбони бои гира
0.5-2KG/1.1-4.4LB

Добијте понуда
Опис на производот
недефиниран
Цврсто леано железо
Изработен е од цврсто леано железо, со висока густина, еднообразен центар на гравитација, отпорност на компресија и отпорност на паѓање
Силика од прехранбена количина
гел материјал
Удобен стисок, анти-лизгање, апсорпција на удари и побезбедно движење. Безбедно, еколошки и без вкус
недефиниран
Површината е мазна без дупки
Усвоена е висока прецизна гумена технологија, а малите дупки нема да се генерираат на површината
недефиниран
недефиниран

недефиниран

Параметар на производот

Комплетна палета на спецификации погодни за сите видови луѓе и различни потреби

Големината на производот се мери рачно и може да има мала грешка.

недефиниран

Инструкции Гор Употреба

недефиниран

Карактеристики
Поради ограничувањето на процесот на производство на гира од силика гел, неизбежно е да се остави линија за стегање на површината на производот. Оваа појава не е проблем со квалитетот и не влијае на употребата и целокупниот изглед на производот.
недефиниран
Спецификации на менувачот
  • Име на производ: Модни силиконски гира
  • Лого: Достапно приспособено лого
  • Материјал: Леано железо + силикон
  • Пакување: Polybag + картон
  • Боја: може да се прилагоди
  • ОЕМ и ОДМ е прифатено
  • Тежина: 0.5-2kg/1.1-4.4lb
  • Увезено од Кина
Испорака

Систем за испорака AVEC ви овозможува да ја следите вашата нарачка од моментот кога ќе ја поставите до моментот кога ќе пристигне на вашата врата. Нарачајте денес, следете денес.

Фабрика

Фабричка порта

Работилница за ПВЦ производи

Работилница за силиконски производи

Достигнете поголеми деловни височини со партнерство со AVEC
Да останеме во контакт
Добијте ажурирања за продажните специјалитети и повеќе
Следете го AVEC
Сакаме да чуеме од вас!