Прилагодлива студиска мрена од 20 килограми

Леано железо покриено со материјал од уретан;
Студиска мрена 1 x 20 кг вклучува: 2 x 5 кг,
2X 2.5 KG и 2X 1 KG тежина чинии ;

Добијте понуда
Опис на производот
Број на моделDB1035
БојаДостапна е прилагодена боја
логотоДостапно приспособено лого
ПакувањеPolybag+ctn+дрвено куќиште
ПолУнисекс
апликацијаУниверзална


Параметар на производот
стока-опис2
стока-опис3
Инструкции Гор Употреба
Притиснете и повлечете
Лесно разменувајте парчиња прстени
Инсталирајте
Порамнете го ѕвоното со отворот за картичка при инсталирање, Лесно притиснете надолу, бравата се враќа и го заклучува прстенот.
стока-опис4
стока-опис5
Заменете
Додека го менувате прстенот додека го држите копчето со едната рака.

Повлечете ја бравата за влечење нанадвор со другата рака за да го завршите отклучувањето.
Карактеристики
Шестоаголна форма
Порамнете го ѕвоното со отворот за картичка при инсталирање, Лесно притиснете надолу, бравата се враќа и го заклучува прстенот.
Ковањето од чист челик
Површина обложена со полиуретан, Заштита со висока јачина Отпорност на абење и пукнатини, долготрајна
Дизајн на текстура на удар
Практично да се сфати и земе
стока-опис6
1
Тврда хромирана облога
површината
Отпорност на абење, нелизгање, корозија
отпор.
2
Обработка на шаблон за клешти
делот за фаќање
Подобрување на триењето и
подобри зафат.
3
Најлон и стаклени влакна со висока цврстина
композитни еколошки
Безбеден и стабилен, лесен
и издржлив.
стока-опис7
Спецификации на менувачот
  • Дијаметар: 450 mm / 17.72" (IWF стандард)
  • Минимално отскокнување
  • Отворање јака: 50.40 mm / 1.98"
  • Ажурирано уметничко дело со логото на Rogue во црно на црно
  • Вметнувања од не'рѓосувачки челик
  • Увезено од Кина
  • Толеранција на тежина: +/- 1% од наведената тежина
Гаранција : Плочите со варијанта од 10-15LB имаат гаранција за 90 дена. Варијантите 25-45 LBS имаат гаранција за 3 години.
Испорака

Систем за испорака AVEC ви овозможува да ја следите вашата нарачка од моментот кога ќе ја поставите до моментот кога ќе пристигне на вашата врата. Нарачајте денес, следете денес.

Фабрика

Фабричка порта

Работилница за силиконски производи

Работилница за ПВЦ производи

Достигнете поголеми деловни височини со партнерство со AVEC
Да останеме во контакт
Добијте ажурирања за продажните специјалитети и повеќе
Следете го AVEC
Сакаме да чуеме од вас!