01

Кој сме ние

Ние Nantong AVEC Health Fitness Co., Ltd е нова динамична компанија која е основана на производство и извоз на фитнес опрема и спортски производи. Со 4 сопствени фабрики и 75 кооперативни фабрики, имаме деловен отпечаток во Северна Америка, Австралија и повеќето земји во Западна Европа како ОК, Франција, Германија и др. Нашата компанија се наоѓа во Нантонг, Кина, каде што се сместени нашите фабрики , а кој е на само 130 километри од Шангај.

02


Фабрика

Иако компанијата е многу млада, но нашите фабрики имаат искуство повеќе од 20 години,
Придржувајќи се до принципот на прво квалитет и прв клиент, имаме свој професионалец
КК тим строго да го контролира квалитетот на секоја врска во производството. Ние имаме свои големи
магацин и нормално прави порибување, за да можеме да прифатиме многу низок MOQ.

Добредојдовте да соработувате со нас

Постојано се трудиме да обезбедиме конкурентни нови производи и цени без да го жртвуваме нашиот висок стандард на квалитет и посветени сме на создавање долготрајни деловни односи со нашите клиенти сега и во иднина! Се надеваме дека ќе имаме долга соработка со клиенти од целиот свет!

03

Независен дизајнерски тим

Ние се концентрираме на развој и производство на нови производи. Имаме професионалец
тим за дизајн и истражување и развој, и ќе лансира 5-6 нови производи секоја година. Сè повеќе сме
продолжување на производството во наредните денови. Се фокусиравме на производи од тегови,
чинии за тежина, мрена, лавици за складирање, клупи, серии за јога, фитнес додатоци и
многу други работи.

04


Приспособување на бутикот

Инвестиравме многу во истражување и развој на производи и алатки, што не прави да се издвојуваме од другите производители. Нашите професионални дизајнери ќе се справат со сите технички ресурси потребни за успех на процесот на производство на производот. Ова е начин да бидете сигурни дека вашите брендови се пред вашите конкуренти!

Процес на приспособување

имаме фантастичен дизајнерски тим, богати искуства со терени за фитнес и спортски производи, правиме 3Д калапи за да ја потврдиме можноста
 на масовно производство; ние ги патентираме повеќето производи за да ја заштитиме легитимноста и конкурентноста на дистрибутивните канали;

Достигнете поголеми деловни височини со партнерство со AVEC
Да останеме во контакт
Добијте ажурирања за продажните специјалитети и повеќе
Следете го AVEC
Сакаме да чуеме од вас!